Kód:
352/35126
Výrobca:
AOFIT
Variant produktu:
Unisex - one size
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
26.08€
Bez DPH: 21.73€
2 x Nastaviteľný korektor pre správne a priame držanie tela a chrbtice

Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien:

Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej a teda správnej polohy hornej chrbtice. Už nebudete mať zhrbené ramená a oblý chrbát.

Nosenie:

Korektor môžete používať kedykoľvek, či už sedíte v práci alebo v aute, ale aj pri bežných činnostiach v domácnosti, záhrade alebo aj pri športovaní. Nosiť ho môžete pod šatami ale i na oblečení.

Vďaka kvalitnému materiálu je veľmi pohodlný a taktiež takmer neviditeľný pri nosení. Zbavte sa nepríjemnej bolesti chrbtice, krku a ramien a vytvorte si správne návyky držania tela. Ideálne pre všetkých, ktorí trpia bolesťami chrbtice, krku či ramien a majú nesprávne držanie tela, chodia zhrbený a nevyrovnaný.

Odporúčame pre ľudí so sedavým zamestnaním, šoférov, ale i pre ľudí, ktorí sú celý deň „na nohách“. Produkt nie je zdravotnícka pomôcka, no jeho nosenie Vám určite pomôže pri bolestiach krížov, ramien, krku a chrbtice.

  • Farba – čierna
  • Materiál – nylón, neoprén ( latex free )
  • Nastaviteľná veľkosť
  • Pevné spojenia pre čo najväčší komfort.

Obsah balenia:

  • 2 ks nastaviteľný korektor pre správne a priame držanie tela a chrbtice

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie