Kód:
347/35121
Výrobca:
AOFIT
Variant produktu:
Unisex - one size
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
39.60€ 51.60€
Bez DPH: 33.00€

4 x Nastaviteľná bandáž, pás pre správne držanie tela a chrbtice - jedna veľkosť, unisex 

Nastaviteľný pás pre správne držanie tela Univerzálna veľkosť pre ženy aj mužov vďaka nastaviteľnému systému.

Nastaviteľná veľkosť:

Nastavenie od 71 – 122 cm v obvode hrudníka. Korektor na chrbticu v tvare číslice 8 s priedušnými a nastaviteľnými popruhmi.

Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien :

Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tomuto pásu budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej a teda správnej polohy hornej chrbtice. Už nebudete mať zhrbené ramená a oblý chrbát.

Nosenie :

Pás môžete používať kedykoľvek, či už sedíte v práci alebo v aute, ale aj pri bežných činnostiach v domácnosti, záhrade alebo aj pri športovaní. Nosiť ho môžete pod šatami ale i na oblečení. Vďaka ľahkému a vzdušnému materiálu ho môžete nosiť aj dlhú dobu počas dňa.

Odporúčame nosenie 2-3 hodiny vkuse a následne rovnako dlhú pauzu. Striedanie nosenia Vás bude lepšie učiť držať vzpriamenú polohu aj v prestávke bez pásu. Zo začiatku ju môžete nosiť 20-30 minút denne a postupne pridávať viac minút nosenia. Chrbát a ramená sa budú pomaly upravovať a vytvoríte si tak svalovú pamäť pre správne držanie tela.

Vďaka kvalitnému materiálu je veľmi pohodlný a taktiež takmer neviditeľný pri nosení. Zbavte sa nepríjemnej bolesti chrbtice, krku a ramien a vytvorte si správne návyky držania tela. Ideálne pre všetkých, ktorí trpia bolesťami chrbtice, krku či ramien a majú nesprávne držanie tela, chodia zhrbený a nevyrovnaný.

Odporúčame pre ľudí so sedavým zamestnaním, šoférov, ale i pre ľudí, ktorí sú celý deň „na nohách“. Tento pás nie je zdravotnícka pomôcka, no jeho nosenie Vám určite pomôže pri bolestiach krížov, ramien, krku a chrbtice.

Odporúčame prať v rukách, nepoužívať bielidlá a chemické čistenie.

  • Farba – čierna
  • Materiál – textil, neoprén ( latex free )
  • Nastaviteľná veľkosť a jednoduché zapínanie na kvalitný suchý zips.
  • Pevné spojenia pre čo najväčší komfort.

Obsah balenia:

4 x bandáž pre správne držanie tela

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty