Kód:
289/37885
Výrobca:
DERMA
Variant produktu:
Dostupnosť:
Predaj skončil

Antibakteriálny dezinfekčný gél DERMA intensive+ na ruky bez vody 99,9% - 50ml

 

V prípade záujmu o väčšie množstvo nás prosím kontaktujte 0907406404 (aj sms) - vybavujeme lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok a pod.  Tovar vydávame veľkoodberatelom, ale aj väčšie objednávky v našom sklade v Nitre.

 

Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom COVID-19 !

! SKLADOM ! Expedujeme okamžite.

V prípade záujmu o väčšie množstvo nás prosím kontaktujte 0907406404 - vybavujeme aj lekárňe výdajne zdravotníckych pomôcok aj osobne v našom sklade

Ideálny objem 50ml antivírus čistiaci gél. Pokiaľ chcete mať gél stále po ruke (v taške, kabelke, v ruksaku a pod.) je ideálnou voľbou. Toto balenie je vybavené vyklápacím uzáverom s ktorým vždy pohodlne aplikujete na požadované miesto. Ochrana a dezinfekcia rúk je antibakteriálny gél na ruky, ktorý ničí 99,9% baktérií a vírusov bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách.

 

Ochrana a dezinfekcia rúk je antibakteriálny gél na ruky, ktorý ničí 99,9% baktérií a vírusov bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách.

Je ideálny pre použitie na cestách, po použití verejných toaliet alebo pred jedlom po kontakte s verejnými miestami. 

Špecifikácia:

  • farba: bezfarebná
  • forma: gél
  • balenie: tuba
  • objem: 50 ml

Gél účinne znižuje riziko infekcie koronavírusy.

Návod na použitie:

Vytlačte kvapku veľkosti nechtu (2ml) gélu do dlane, rýchlo rozotierajte po rukách, kým nie sú suché. Používajte, keď nemáte k dispozícii vodu a mydlo.

Bezpečnostné varovanie:

POZOR ! Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Účinné látky: etanol (denaturovaný) 80%, glicerín, butanol, CAPB

Bezpečné použitie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára.

Obsah balenia:

1 x  Antibakteriálny gél na ruky bez  ničí až 99,9% vírusov a baktérií - 50ml

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie