Kód:
156/33259
Výrobca:
ZEPTER
Variant produktu:
Dostupnosť:
Na objednávku
1 302.90€
Bez DPH: 1 085.75€

Množstvo

Čistička vody - Aqueenapro WT-100 Čistička vody - Aqueenapro WT-100

Kód: 156/33259
1 302.90€ Na objednávku

Čistička vody Zepter - Aqueenapro WT-100 s montážou u vás zdarma !!!

AqueenaPro - Najlepší zdroj čistej, zdravej vody!

AqueenaPro je technologicky dokonalý filtračný systém, vyrobený na princípe najúčinnejšieho procesu filtrácie – reverznej osmózy. Vďaka systému 5-stupňovej filtrácie vodu maximálne vyčistí od všetkých nečistôt, výsledkom čoho je čistá, svieža a zdravá voda. AqueenaPro je plne automatizované a praktické zariadenie, fungujúce ako najšetrnejší zdroj zdravej pitnej vody pre každodenné použitie doma i v kancelárii.

Zepter International je známy prísnou kontrolou kvality, pričom používa najmodernejšie technológie a prísne testy, ako aj medzinárodné certifikáty pre zaručenie najvyššieho stupňa bezpečnosti a výkonnosti systému AqueenaPro v prospech vášho zdravia.

AqueenaPro a jej funkcie Až dvojnásobne vyššia vyťaženosť výrobku v porovnaní s konkurenciou! Hermeticky uzavretá vstavaná vodná nádrž (9,5 l) Filtre novej generácie Zvukový signál upozorňujúci na výmenu filtra! Kontrolný displej stavu filtra Počítačovo ovládaná skrinka, ktorá automaticky riadi a reguluje prevádzku prístroja AqueenaPro. Membrána RO novej generácie v ochrannom obale, ktorý zabraňuje falšovaniu Senzor presakovania odhalí presakovanie vody, čím chráni majetok používateľa a predchádza jeho zatopeniu. Vysokotlaková pumpa novej generácie vytvára vhodné prostredie pre membránu reverznej osmózy (RO) a má vysoký výkon. Kombinovaný solenoidný ventil spúšťa automatické prepláchnutie membrány RO a reguluje odtok odpadovej vody. Ventil jednosmerného toku predchádza spätnému toku vody.

Certifikát Eco Design - nízka spotreba energie Najdokonalejšie funkcie AqueenaPro

O ZDRAVÍ

Čistá voda Telo priemerného dospelého človeka tvorí 35-50 litrov vody. Voda je nevyhnutná pre život všetkých živých organizmov. Hlavnou zložkou ľudského tela je voda. Mozog a srdce tvorí 73 % vody, pľúca až 83 % vody. Pokožka obsahuje 64 % vody, svaly a obličky 79 % a dokonca aj kosti obsahujú 31 % vody.1 Voda má úžasnú schopnosť rozpúšťať veľké množstvo látok, privádzať kyslík do buniek, regulovať telesnú teplotu, napomáhať metabolickým procesom v tele. Telo bábätka obsahuje viac vody ako telo dospelého človeka, ale vo všeobecnosti ľudský organizmus obsahuje 70 % vody.

Takmer 70 % zemského povrchu tvorí voda Pre udržanie životných funkcií a dobrého zdravia potrebuje dospelý človek vypiť 2-3 litre vody denne.

Pitie dostatočného množstva vody:

1. Zlepší váš mentálny výkon Mozgové tkanivo tvorí 73 % vody, ktorá je potrebná na produkciu hormónov a neurotransmiterov. Klinické testy dokázali, že pitie správneho množstva vody prispieva k zlepšeniu pamäti a koncentrácie.2 Mozgové tkanivo tvorí až 73 % vody, potrebnej na produkciu hormónov a neurotransmiterov.

2. Predchádza vážnym ochoreniam Voda, ktorá je prirodzenou súčasťou nášho tela má schopnosť chrániť naše zdravie. Problémom ako je pálenie záhy, artritída, bolesti chrbta, migrény, kolitída, astma, vysoký cholesterol a vysoký krvný tlak sa dá predchádzať a ich riziko je možné znížiť pitím dostatočného množstva čistej zdravej vody. Najdôležitejšia je prevencia - dbajte preto o kvalitu vody, ktorú pijete.3

3. Udrží vás v správnej forme Voda preukázateľne znižuje chuť do jedla, čím zároveň urýchľuje metabolizmus bez príjmu kalórií. Štúdie preukázali, že 30 minút po vypití 2 pohárov vody začne metabolizmus spaľovať kalórie až o 30 % rýchlejšie!4 Voda preukázateľne potláča chuť do jedla, tiež urýchľuje váš metabolizmus bez príjmu kalórií.

4. Čistí ústnu dutinu Až 99 % našich slín tvorí voda, bez ktorej by zubná sklovina strácala minerály a bola by porézna, v ústach by sa množili baktérie a z dôvodu nadmernej produkcie kyselín by sa nekontrolovateľne tvoril zubný kaz. Voda neutralizuje kyseliny, preto pite veľa čistej vody a udržiavajte si stále krásny úsmev. Aby sme prežili, musíme každý deň vypiť odporúčané množstvo vody - vyberte si preto čistú a zdravú pitnú vodu, pre lepší život a nekonečnú spokojnosť!

Voda neutralizuje kyseliny, preto pite dostatočne veľa vody a majte krásny úsmev. Späť nahor Je voda z vodovodu, ktorú pijeme bezpečná? Zväčša nie. V pitnej vode z vodovodu sa nachádza mnoho povolených, a ešte viac nepovolených toxínov. Voda z vodovodu sa čistí pridávaním rozpustných dezinfekčných prostriedkov ako sú chlór, arzén, kadmium olovo, fluór, či baktérie, kvasinky a vírusy, ktoré končia v našom tele. Takto „vyčistená“ voda, tečúca do našich domácností, obsahuje aj zlúčeniny železa, pretože prúdi cez staré a hrdzavé potrubia. Všetky tieto nečistoty sa uvoľňujú do vody, ktorú my v konečnom dôsledku používame a pijeme. Dlhodobý príjem týchto chemikálií vedie k poškodeniu pokožky, k problémom obehového systému, k riziku vzniku rakoviny, problémom s obličkami, k vysokému krvnému tlaku a iným vážnym zdravotným problémom.

5 Je voda, ktorú pijeme z vodovodu bezpečná? Zväčša nie. Je pitná voda balená vo fľašiach bezpečná? Pravdepodobne nie Najväčšie obavy vzbudzujú fľaše obsahujúce BPA (Bisfenol A) – toxickú chemikáliu škodlivú pre endokrinný systém, ktorý riadi hormonálne funkcie v tele. Keby aj samotný plast nevyvolával toľko obáv, už len fakt, že tento priemysel nie je prísne regulovaný a nepodlieha povinnostiam uvádzať zdroje pitnej vody na etiketách by nás mal vystríhať. Niektoré značky balených vôd využívajú absolútne čisté a bezchybné zdroje, avšak prevažná väčšina z nich čerpá vodu z mestských vodární.

Čoraz častejšie si kupujeme balenú vodu, pretože si myslíme, že nemáme inú možnosť. Ale práve táto možnosť je drahá a nevýhodná. Keď sa rozhodneme piť balenú vodu, znamená to, že sme sa rozhodli nakupovať a nosiť stovky ťažkých fliaš, ktoré potom odhadzujeme a prispievame k znečisťovaniu životného prostredia. Popri nevýhodnosti a nákladovosti nakupovania balenej vody si nemôžeme byť istí ani tým, či je táto voda skutočne kvalitná.

Prečo potom kupujeme drahú vodu a ohrozujeme tým svoje zdravie? Je pitná voda v plastových fľašiach bezpečná? Zväčša nie.

Je filtrovaná voda, ktorú pijeme bezpečná? Zväčša áno. Na trhu je dnes veľa prístrojov na filtrovanie vody, ktoré sa líšia kvalitou, dizajnom, výkonom a cenou. Mnohým, často aj drahším prístrojom chýba potrebná certifikácia, kontrola kvality, alebo nevyhnutné bezpečnostné prvky. Neuvádzajú hlásenia o kvalite a účinnosti systému čistenia, čím ohrozujú naše zdravie a pohodu. Ak si vyberiete ten správny prístroj na filtrovanie vody, môže byť filtrovaná voda pre vás tým najlepším, najzdravším a najlacnejším riešením. Skôr, ako vypijete ďalší pohár vody, zamyslite sa – urobte to správne rozhodnutie!

Je filtrovaná voda, ktorú pijeme bezpečná? Zväčša áno. Zepter opäť našiel perfektné riešenie So zdravím a bezpečnosťou nerobíme žiadne kompromisy! AqueenaPro je najpokrokovejší systém čistenia vody. Každému z nás umožňuje piť čistú vodu - každému, kto dbá o svoje zdravie, kto oceňuje chuť čistej sviežej vody a chce ju mať vždy poruke, kto si uvedomuje dôležitosť čistého životného prostredia, ale aj tým, ktorí chcú šetriť náklady na pitnú vodu.

5Zdroj: (http://water.epa.gov/drink/contaminants/basicinformation/arsenic.cfm) AqueenaPro je najpokročilejší systém čistenia vody - AqueenaPro.

VÝHODY VÝROBKU

5-stupňový systém filtrácie AqueenaPro:

 • Stupeň 1: 5-mikrónový PP filter Z vody účinne odstraňuje väčšie častice ako hrdzu, piesok a ostatné pevné nečistoty. Väčšie častice, ako sú usadeniny, nečistoty, hrdza a ďalšie pevné látky s priemerom 0,05 mm a viac, zachytí 5-mikrónový PP filter AqueenaPro.
 • Stupeň 2: Guľôčkový uhlíkový filter Absorbuje z vody chlór, organické látky, pachy, farbivá a ďalšie nežiadúce zložky. Druhý, guľôčkový filter, absorbuje chlór, organické zlúčeniny, pachy, rôzne zafarbenia a iné nežiadúce látky vo vode.
 • Stupeň 3: 1-mikrónový PP filter Prefiltruje čiastočky menších rozmerov ako sú rôzne rozptýlené látky a koloidné častice. Menšie, voľným okom nepozorovateľné koloidné častice, ktoré prešli prvou prekážkou spoľahlivo zachytí 1-mikrónový PP filter.
 • Stupeň 4: Membrána reverznej osmózy Odstraňuje baktérie, vírusy, ťažké kovy ako olovo, kadmium, ortuť, zvyšky pesticídov, 2,4,6-trichlórfenol, dusitany a iné škodlivé látky. Ďalší krok procesu čistenia vody prístrojom AqueenaPro spočíva v osmotickej polopriepustnej membráne, ktorá filtruje vodu na molekulovej úrovni.
 • Stupeň 5: Kokosový post filter Zlepšuje chuť a vôňu vody. Po prejdení membránou reverznej osmózy voda pomaly preteká cez kokosový post filter, čím sa vylepšuje jej chuť a aróma. AqueenaPro a jej funkcie: Hermeticky uzavretá vstavaná vodná nádž (9,5 l) Poskytuje ochranu pred sekundárnym znečistením, vďaka čomu je AqueenaPro inteligentnou a priestor šetriacou čističkou vody. 9,5-litrová nádrž skracuje čas potrebný na dosiahnutie úplného prečistenia vody, výsledkom čoho je k dispozícii vždy zdravá a čistá pitná voda.

Vysokotlaková pumpa

Vysokotlaková vodná pumpa kombinovaná s prívodným solenoidným ventilom vytvára vhodné prostredie pre membránu reverznej osmózy (RO), vďaka čomu je najvýkonnejšou čističkou poskytujúcou vždy čerstvú a zdravú vodu. Hermeticky uzavretá vstavaná vodná nádržka. (9,5 l) Inteligentný displej Inteligentný displej Zdroj vody Kontrolka sa rozsvieti a vydá zvukový signál upozorňujúci na nedostatočný prívod vody.

 • Pracovný režim Oznamuje, že prebieha proces čistenia vody.
 • Pohotovostný režim Proces filtrácie je v spánkovom režime, čo znamená, že tlaková pumpa je neaktívna a vstavaná vodná nádržka je naplnená do maxima.
 • Režim preplachovania Kontrolka sa rozsvieti, keď prebieha čistenie membrány reverznej osmózy, čím predchádza jej upchatiu.
 • Ukazovateľ stavu filtra Senzor zisťuje aktuálny stav filtra, a keď je nutného ho vymeniť, zmení farbu číselných kódov.

Displej stavu filtra zobrazuje vždy aktuálny stav filtrov:

 • Zelené svetlo - filter je v optimálnej prevádzke
 • Oranžové svetlo - blíži sa čas výmeny filtra
 • Červené svetlo - je nutná okamžitá výmena filtra, prístroj neodporúčame používať.

5 - mikrónový PP filter

 • Guľôčkový uhlíkový filter 1- mikrónový PP filter
 • Kokosový filter Membrána RO Späť nahor
 • Bezpečnostné prvky AqueenaPro:
 • Senzor presakovania: Odhalí presakovanie vody, čím zabráni vytopeniu vašej domácnosti.
 • Kombinovaný solenoidný ventil: Spúšťa automatické prepláchnutie, čím udržiava membránu reverznej osmózy v dobrom stave.
 • Prívodný solenoidný ventil: Má pod kontrolou prívodný tlak vody, čím zabezpečuje bezpečnosť a funkčnosť prístroja.
 • Ventil jednosmerného toku: Jednosmerný tok vody v prístroji AqueenaPro podporuje výkonnosť filtrácie.

Funkčnosť a elegancia Elegantný, štíhly dizajn AqueenaPro je nevyhnutnou súčasťou každej modernej kuchyne. Jednoducho a pohodlne vojde pod kuchynské umývadlo a stane sa nekonečným zdrojom životodarnej tekutiny - čistej sviežej vody. Vodu nevyužívame iba na pitie, ale aj na oplachovanie a umývanie potravín, na prípravu chtuných jedál, džúsov a pokrmov pre bábätká.

Ak si z vody AqueenaPro pripravíme kávu alebo čaj, zistíme, že má neporovnateľne lepšiu chuť a intenzívnejšiu arómu. Už nebudeme mať problémy s usadeninami v elektrickej kanvici či kávovare. Vďaka prečistenej vode zostanú spotrebiče dlho ako nové. Čistá voda je neoddeliteľnou súčasťou nášho života, pretože zlepšuje kvalitu jedál a nápojov, pričom udržiava naše zdravie v dobrom stave.

Elegantné a moderné zariadenie AqueenaPro je nevyhnutnou súčasťou každej modernej kuchyne. Ľahko sa inštaluje pod kuchynské umývadlo a stane sa nekonečným zdrojom životodarnej čistej vody. Elegantný štíhly dizajn Absolútna kvalita AqueenaPro je kombináciou absolútnej technologickej zručnosti, najkvalitnejších materiálov a odolných komponentov. Každý jeden prístroj, opúšťajúci výrobné linky, získa povolenie na prepravu k zákazníkom až po dôkladnom otestovaní. Výrobca prístroja AqueenaPro je členom Asociácie pre kvalitu vody a jeho výkony sú dodatočne testované akreditovaným laboratórnym pracoviskom. Kvalita vody - výrobca je členom Asociácie pre kvalitu vody Back to top

VÝHODY VÝROBKU

 • S prístrojom AqueenaPro máte čistú a zdravú vodu vždy keď potrebujete, môžete zlepšiť svoje zdravie i telesnú kondíciu; môžete variť zdravšie jedlá a vychutnať si chutnejšiu kávu a čaj.
 • Šetrí váš čas, lebo pri nákupoch nemusíte kupovať balenú vodu. Šetrí vám peniaze, lebo eliminuje náklady na balenú vodu, na neúčinné filtračné zariadenia a znižuje účty za elektrinu.
 • Chráni vaše zdravie pred baktériami, vírusmi, olovom a inými ťažkými kovmi, a tiež pred účinkami vody v nezdravých plastoch.
 • AqueenaPro šetrí váš ČAS, PENIAZE a chráni vaše ZDRAVIE!
 • Urobte rozumné životné rozhodnutie a zlepšite kvalitu svojho života. S AqueenaPro máte k dispozícii vždy zdravú a čistú vodu.

Technické údaje

 • Názov výrobku: Zepter AqueenaPro Model WT-100
 • Napätie AC100-240V, 50-60HZ
 • Výkon 25W
 • Rozmery (mm) š 408 x h 265 x v 420
 • Vyhovujúci tlak prívodu vody 0,07-0,75 MPa
 • Prevádzkový tlak 0,6 MPa-0,8 MPa
 • Výťažnosť výrobku* 42 %
 • Teplota privádzanej vody 5-38°C
 • Hodnota rozpustených pevných látok < 2000 PPM
 • Maximálny objem prečistenej vody cca 378,5 l
 • Systém samopreplachovania ÁNO
 • Ochrana pred zasiahnutím el. prúdom Typ II
 • Objem nádržky 9,5 l (využiteľná kapacita 6 l)
 • Vyhovujúca kvalita vody
 • Primárne určená na vodu z mestského vodovodu *pri tlaku vody 3,5 bar a teplote 25 °C, merané v uzavretej nádržke

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie