Kód:
2555/25557
Výrobca:
COLLALLOC
Variant produktu:
60 x 3,3g - 198g
Dostupnosť:
Na objednávku
55.96€
Bez DPH: 46.63€

Množstvo

Collalloc collagen - 100% bioaktívny morský kolagén - 60 dňová kúra

Kolagén je najdôležitejšia bielkovina pre ľudské telo. Je určený pre všetkých, ktorým na sebe záleží, či už športovo aktívni alebo jednoducho tí, ktorí chcú byť atraktívny a fit!

Collalloc je vysokokvalitný, účinný a čistý morský kolagén. Je bioaktívny - to znamená, že je perfektne absorbovaný. Vďaka svojim funkciám Vaše telo zaobchádza takmer tak, akoby bolo vyrobené samo od seba a používalo ho tam, kde je to potrebné.

Collalloc je vo forme prášku, ktorý sa spotrebuje rozpustený vo vode. Nemá žiadnu chuť ani farbu. Môžete ho rozpustiť v každom studenom nápoji a piť kedykoľvek počas dňa.

Zloženie Collalloc je jednoduché - ide o 100% morský kolagén bez prísad a prísad. Jeho výroba je šetrná k životnému prostrediu a bez krutosti.

Zloženie výrobku:

hydrolyzovaný kolagén z rýb typu I, II a III

Prvé účinky:

Keď užívate Collalloc, prvé účinky pocítite už po niekoľkých týždňoch. Pravdepodobne si najskôr všimnete, že máte silnejšie a lepšie nechty a zmiernite bolesť kĺbov. Suchá koža a ekzém tiež rýchlo ustupujú. Collalloc nemá vedľajšie účinky. Je vhodný pre rôzne diéty a obmedzenia stravovania - je bezlepkový a surový. Ak chcete zvýšiť účinnosť, odporúčame Vám denne užívať 80 miligramov vitamínu C

Obsahová hmotnosť:

198 g (60 sáčkov)

Odporúčané dávkovanie:

1 vrecko (3300 mg) jedenkrát denne Nepresahujte odporúčanú dennú dávku!

Upozornenie:

Nie je určená ako náhrada za rozmanitú výživu. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu a tme pri teplote 4-25 ° C, chráňte pred vlhkosťou, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty