Kód:
1486/22145
Výrobca:
DEVEE
Variant produktu:
15 ml +30 ml + 30 ml + 14 ml
Dostupnosť:
Skladom
79.00€ 102.70€
Bez DPH: 65.83€

Množstvo

Hyaluron FLUID EYE lifting je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho), Thaiského zázvoru, výťažkou zo semien konope (mastné aminokyseliny), slnečnicového oleja, hesperedínu (bioflavonoid) a ďalších látok na čo najúčinejšíe odstránenie vrások okolo očí.

HYALURON GÉL SUPERKONCENTRÁT

Pre krásnu pleť bez vrások a známok starnutia. Hyaluronan sodný, telu vlastná substancia, ktorá vás omladí o niekoľko rokov! Zmes vysoko a nízko-molekulárneho hyaluronanu sodného pre dosiahnutie trváceho efektu v hlbších a plytších štruktúrach pokožky!

HYALURON KRÉM HYDROKONCENTRÁT

Tento produkt sa vyznačuje mimoriadne dlhotrvajúcim zvlhčujúcim efektom, ktory´ sa dosiahol kombináciou nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej v kombinácii s prírodnými olejmi. Kyselina hyalurónová vniká do pokožky a rozpína sa v nej do svojho plného účinku, čím zvnútra vyplní jemné vrásky, vyrovná ich a vyhladí. Zároveň vysoko kvalitné prírodné oleje s neobyčajne vysokou koncentráciou nenasy´teny´ch mastny´ch kyselín, ktoré zohrávajú aktívnu úlohu pri dosiahnutí rovnováhy vlhkosti kože, prinášajú vynikajúce vy´sledky v starostlivosti o pleť a hydratácii. To je dôvod, prečo je DEVEE Hyaluron Krém Hydro ideálnym koncentrátom, pokiaľ ide o intenzívnu starostlivosť o pleť a jej regeneráciu.

HYALURON EFEKT

Hyaluron EFEKT je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho) a minerálnych látok (napr. Calcium PCA na posilnenie ochrannej bariéry pokožky) na čo najúčinejšíe odstránenie vrások.

Popis produktu

Obsahuje:

1ks DEVEE Hyaluron Fluid 15ml Očmý Lifting CENA: 29,00 EUR

1ks DEVEE Hyaluron gél 30ml Superkoncentrát CENA: 30,00 EUR

1ks DEVEE Hyaluron krém 30ml Hydrokoncentrát CENA: 35,00 EUR

1ks DEVEE Hyaluron efekt 7x2ml Okamžitý účinok CENA: 29,00 EUR

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty