Kód:
1880/33664
Výrobca:
HYALURONIC ACID GFL UK
Variant produktu:
10 x Hyaluronic acid Collagen crystal eye mask
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
7.00€
Bez DPH: 5.83€

Hyaluronic acid kolagénová kryštálová maska pod oči

Ideálna hydratačná a omladzujúca maska pod oči. Omlaďte svoju pleť HYALURON ACID KRYŠTÁLOVOU KOLAGENOVOU MASKOU. Čiastočky hyaluron acid čiastočky zakomponované v kolagénovej maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc fantasticky omladzujú.

Nano častice zlata sú 2000 násobne menšie ako pleťová bunka. Nano častice prirodzene prenikajú cez bunkové kanáliky v bunkovej membráne do bunky pokožky. V pleťovej bunke aktivujú jej činnosť a zadržiavajú vlhkosť v bunke aby bola každá bunka pleti správne hydratovaná. Nano častice v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom.

Okamžite po aplikácií masky sa pleť spevňuje a vypína. Výrazne sa redukujú vrásky.

Jedine nano častice zlata sú schopné prejsť bunkovou membránou do vnútra pleťovej bunky a naplno rozvinúť svoje skrášľujúce a omlazujúce účinky. Ide o špecifickú veľkosť zlatých častíc a jedine táto forma častíc zlata je účinná. Hyaluronová maska: - hydratuje - regeneruje - omladzuje - vypína - osviežuje - rozžiaruje

Hyaluron v podobe nano častíc, ktoré preniknú do vnútra buniek má unikátne účinky. Skrášluje, hydratuje, vypína, regeneruje. Regenrácia pleti je obzvlášť viditeľná pri pleti po slnení alebo pri unavenej pleti z nedostatku spánku.

Spôsob použitia:

Na vyčistenú pleť aplikujte plátky masky a relaxujte na lôžku. Nechajte pôsobiť 20-30 min. Po odstránení plátku masky si zvyšok masky jemne vmasírujte do pokožky. Pre výrazné omladzujúce a regeneračné účinky je vhodné masku použiť na noc. Pre veľmi silný účinok pod masku môžete aplikovať sérum s obsahom zlata. Na záver môžete použiť krém s obsahom s kyseliny hyalurónovej pre maximálny účinok. Masku používajte 2 až 3 krát týždenne. V prípade potreby ju môžete používať aj každý deň. Pre silnú omladzujúcu kúru si masku môžete aplikovať denne po dobu 14 dní.

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

Obsah balenia:

  • 5 x 1pár (2ks) hyaluróvovej kolagénovej masky pod oči
  • hmotnosť - 3g

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty