Kód:
642/39702
Výrobca:
YUWELL
Variant produktu:
Dostupnosť:
Skladom
861.58€
Bez DPH: 717.98€

Množstvo

Kyslíkový koncentrátor s alarmom 8F - 5 Kyslíkový koncentrátor s alarmom 8F - 5

Kód: 642/39702
861.58€ Posledný kus skladom
Kyslíkový koncentrátor 8F - 5

Univerzálny kyslíkový koncentrátor so snímačom koncentrácie YUWELL 8F-5 (prietok do 5l)

Kyslík dokonale ovplyvňuje zlepšenie našich životne dôležitých funkcií organizmu, najmä u starších ľudí, tehotných žien, intenzívneho štúdia a ďalších ľudí trpiacich fyziologickou hypoxiou. Koncentrátory kyslíka sa čoraz častejšie používajú na zníženie únavy po intenzívnej fyzickej alebo duševnej námahe.

Kyslíková terapia pomáha zlepšovať koncentráciu, zvyšuje imunitu tela a zmierňuje choroby spojené s poruchami spánku, zápalom, bolesťami hlavy a závratmi. Relatívne malá veľkosť umožňuje použitie koncentrovaného kyslíka až do 96% doma, čo prispieva k deštrukcii anaeróbnych kmeňov baktérií a všetkých druhov vírusov a protozoov. Univerzálne riešenia Kompaktnosť a pevné kolesá významne zlepšujú mobilitu kyslíkového koncentrátora YUWELL 8F-5, vďaka čomu je ideálny na použitie doma aj v nemocničných zariadeniach.

Špeciálny tepelný povlak chráni kompresor pred prehriatím, zaisťuje bezpečnosť a dlhú životnosť zariadenia a možnosť neustáleho rozprašovania. Na dosiahnutie najvyššej účinnosti boli použité dva filtre umiestnené na oboch stranách koncentrátora kyslíka. Veľký, čitateľný LCD displej umožňuje presné ovládanie prevádzkových parametrov koncentrátora, a to aj u starších ľudí. Moderné riešenia YUWELL 8F-5 je moderný koncentrátor so snímačom koncentrácie kyslíka. Zariadenia sú vybavené tepelným výmenníkom, ktorý ohrieva vzduch pred aplikáciou kyslíka, simulujúci prirodzené vdychovanie čistého, okysličeného vzduchu.

Zariadenie bolo vybavené množstvom vybavenia, aby ho mohli zvládnuť aj starší ľudia. Jasný, veľký displej, veľké kolesá a jednoduchosť výmeny filtra robia obsluhu takmer intuitívnou. Koncentrátor YUWELL 8F-5 môže byť voliteľne vybavený rozprašovačom na podávanie liečiva. Unikátny poplašný systém Koncentrátor kyslíka YUWELL 8F-5 je vybavený systémom štyroch výstražných upozornení informujúcich o nezrovnalostiach vo fungovaní zariadenia. Alarmová funkcia upozorňuje používateľa na nízku hladinu aplikovaného kyslíka, zlyhanie kompresora, nízky prietok kyslíka a anomálie tlaku. Vďaka výstražným upozorneniam je pacient informovaný o poruche zariadenia, vďaka čomu sa vyhneme neúčinným inhaláciám. Ak sa zobrazí niektorá zo správ, okamžite sa obráťte na servisné stredisko, aby ste problém vyriešili.

Technické údaje:

 • Napájanie AC 220 +/- 22V, 50 +/- 1Hz
 • Príkon 500 VA
 • Výstupný tok je 0,5 až 5 l / min
 • Výstupný tlak 45 - 75 kPa
 • Koncentrácia kyslíka 86% - 96%
 • Hladina hluku <50 dB (A)
 • Rozmery 445 × 372 × 680 mm
 • Hmotnosť 28 kg
 • Druh napájania Sieť
 • Záruka 24 mesiacov
 • Vhodné na 24 h. použitie
 • Funkcia - rozprašovač na podávanie liečiv

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie