Kód:
219/44101
Výrobca:
ACTIVELIGHT
Variant produktu:
Dostupnosť:
Skladom

Množstvo

Biolampa ActiveLight + veľký stojan Biolampa ActiveLight + veľký stojan

Kód: 219/44101
289.87€ Na sklade < 2 ks

Biolampa ActiveLight + stojan

Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa ActiveLight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výrobok prvotriednej kvality, ktorú si môže dovoliť úplne každý.

Biolampy ActiveLight sú vyrábané v Maďarsku, v krajine odkiaľ pochádza samotný vynálezca biolampy.

 

Biolampy ActiveLight prinášajú úľavu od bolesti a pomáhajú odstrániť zdravotné problémy. S jej pomocou si budete môcť opäť užívať život naplno. Táto unikátna liečebná pomôcka pracuje na základe usmernenia polarizovaného svetla, ktoré preniká do hlbších štruktúr tkaniva a tým pomáha správnej činnosti buniek a ich regenerácii. Výskumy v univerzitách a zdravotníckych centrách potvrdili, že biolampa je jednou z najúčinnejších metód liečenia bolestí spôsobených artritídou či pri pokročilých štádiách reumatizmu.

 

Liečebná lampa ActiveLight zosobňuje najnovšie poznatky z oblasti liečby polarizovaným svetlom a kolorterapie a napomáha k vyriešeniu mnohých zdravotných ťažkostí. Lampa, ktorá váži len 0,8kg má ergonomickú rukoväť a umožňuje pracovať v dvoch automatických módoch.

ActiveLight je patentovaná celosvetovo uznávaná zdravotnícka pomôcka so špeciálnym optickým mechanizmom. Vyžaruje svetlo spektra podobné tomu, ktoré je vyžarované prirodzene slnkom, ale bez UV žiarenia.

 

Stojan k lampe ActiveLight, ktorá podstatne zvýši úžitkovú hodnotu lampy. Už nemusíte namáhavo držat lampu v ruke pri ožarovaní. Pomocou stojana si môžete liečiť časti tela, ktoré by ste bez pomoci stojana nezvládli. Stojan umožní veľmi jednoducho upnúť lampu - pomocou pružnej gumenej objímky, do ktorej lampu jednoducho vsuniete. Stojan umožňuje nastavenie vo všetkých smeroch, je dostatočne pevný, aby lampu spoľahlivo udržal.

Obsah balenia:

  • biolampa ActiveLight
  • veľký stojan

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie