Kód:
224/44111
Výrobca:
ZEPTER
Variant produktu:
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
841.52€
Bez DPH: 701.27€
Therapy Air smart UV, čistička vzduchu TAS-100 Therapy Air smart UV, čistička vzduchu TAS-100

Kód: 224/44111
841.52€ Momentálne vypredané Strážny pes

Therapy Air smart UV, čistička vzduchu TAS-100

Dobrý vzduch. Dobrý život.

Zlepšená kvalita vzduchu v miestnostiach posilňuje imunitný systém, zvyšuje produktivitu a znižuje stres. Therapy Air ® Smart zaisťuje optimálne okysličenie tela a mozgu, čím zlepšuje bdelosť a sústredenie a tiež našu imunitu v boji proti chorobám.

Therapy Air® Smart odstraňuje patogény, znečisťujúce látky, plesne a alergény, ktoré sa môžu vyskytovať vo vnútornom ovzduší. Chráni vás aj pred chrípkou a vysokou horúčkou, čím znižuje spotrebu liekov.

Výkonný 360°, 5-stupňový filtračný systém vás tiež ochráni pred znečistením vnútorných priestorov chemickými zlúčeninami, splodinami z varenia a krbov, ktoré sú škodlivé pre naše zdravie. Therapy Air® Smart zničí toxické prchavé organické látky, ako je napríklad formaldehyd, za menej ako pol hodiny.

Odstraňuje tiež vírusy prenášané vzduchom, ako je SARS-CoV-2. Kontrola škodlivín vo vnútornom ovzduší v našich domovoch, kanceláriách, reštauráciách, telocvičniach a všade inde, kde ľudia žijú, stretávajú a stretávajú sa, alebo pracujú, je nevyhnutná pre prevenciu chorôb, lepšie zotavenie a udržanie celkového zdravia.

360° TROJROZMERNÝ CIRKULAČNÝ SYSTÉM Therapy Air® Smart využíva 360° viacstupňový filtračný systém, ktorý umožňuje rýchlu distribúciu vyčisteného vzduchu do všetkých oblastí vnútorného priestoru s rozlohou 71 m2. Vďaka trojrozmernému cirkulačnému systému bude vzduch prečistený bez ohľadu na to, kam prístroj umiestnite.

Unikátny 360 ° integrovaný trojvrstvový filter Therapy Air ® Smart sa skladá z primárneho predfiltra, HEPA filtra triedy H13 a filtra s aktívnym uhlím, ktoré úplne eliminujú vdýchnutie častíc, ako sú baktérie, vírusy, alergény a ďalšie patogény.

PREDFILTER SO STRIEBORNÝMI NANOČASTICAMI:

odstraňuje veľké častice, ako sú prach, plesne, vlasy, lupiny, chlpy domácich zvierat atď. Ostatné filtre tak môžu pracovať na plný výkon a vydržia dlhšie. Vďaka nanočasticiam striebra má tiež silné antibakteriálne účinky.

UHLÍKOVÝ FILTER:

Obsahuje 400 g dreveného uhlia z kokosových škrupín, ktoré má najvyššiu hustotu mikropórov.

Odstraňuje nepríjemné pachy z jedla a cigariet aj všetky toxické plyny, ako je toluén, benzén, xylén a formaldehyd.

HEPA FILTER TRIEDY H-13:

Je potiahnutý organickým antibakteriálnym materiálom tiabendazolom a látkami proti plesniam, zachytí 99,97 % častíc s veľkosťou 0,3 mikrónu alebo menšou, vrátane vírusov, baktérií, alergénov a spór plesní. Zabraňuje infekciám a odstraňuje aj tie najmenšie čiastočky prachu a tabakového dymu.

UV SVETLO – ŠPECIÁLNA OCHRANNÁ BARIÉRA

 Therapy Air® Smart je vybavený silným dezinfekčným UV svetlom, ktoré deaktivuje patogény prenášané vzduchom a poskytuje vám jedinečnú nepreniknuteľnú bariéru. Ako to funguje? Therapy Air® Smart využíva krátkovlnné UV-C svetlo s vlnovou dĺžkou 265-315 nm, ktoré štiepi materiál RNA/DNA v bunkovom jadre mikroorganizmov, čím im znemožňuje žiť a rozmnožovať sa. UV svetlo napodobňuje antimikrobiálnu silu slnečného svetla a namiesto filtrovania úplne likviduje spóry plesní a choroboplodné zárodky. Therapy Air® Smart je vybavený silným dezinfekčným UV svetlom, ktoré deaktivuje vzdušné patogény a poskytuje vám tak jedinečnú nepreniknuteľnú bariéru. Therapy Air® Smart mikroorganizmy nielen zachytáva, ale aj likviduje.

VÝHODY ČISTIČKY VZDUCHU S GENERÁTOROM ZÁPORNÝCH IONTOV

Therapy Air® Smart generuje približne 5 000 000 iónov/cm3. Záporné ióny čistia vzduch tým, že sa viažu na znečisťujúce látky, kým sa tieto novo vzniknuté väčšie častice nestanú príliš ťažkými na to, aby zostali v našej dýchacej zóne. Tieto „vzdušné vitamíny“ majú tiež úžasnú škálu zdravotných účinkov, a to ako fyzických, tak psychických.

Záporné ióny uvoľňujú myseľ a telo, zvyšujú metabolizmus, stabilizujú chuť do jedla a krvný tlak, zlepšujú regeneráciu po fyzickom vyčerpaní a pomáhajú človeku cítiť sa svieži a povzbudený. Spoznajte kvalitu svojho vzduchu Therapy Air Smart pomocou vysoko presných senzorov okamžite zisťuje kvalitu vzduchu v reálnom čase a potom automaticky upravuje rýchlosť čistenia tak, aby sa vzduch vyčistil. Kvalitu vzduchu indikuje červená, žltá, modrá alebo zelená LED dióda. Je možné tiež manuálne nastavenie, ktoré umožňuje plnú kontrolu nad prúdením vzduchu.

SMRTIACE VPLYVY DÝCHANIA ZNEČISTENÉHO VZDUCHU

Vzduch je pre život najdôležitejší. Pre zdravý život je však potrebný iba čistý vzduch. Priemerne sa každý deň nadýchneme asi 20 000-krát, pričom denne vdýchneme 10 000 – 20 000 l vzduchu, čo znamená vdýchnutie niekoľkých litrov vzduchu každú minútu. Predstavte si, že dýchate toľko znečisteného vzduchu. Dlhodobé vystavenie sa znečistenému ovzduchu.

Technické špecifikácie

Hmotnosť 7 kg Očistená plocha 71 m2
Príkon 50 W Vstup 100 - 240V - 50HZ/60HZ
Rozmery 330 x 330 x 641 mm Hlučnosť maximum 55 dBA
Účinnosť dezodorácie 85 % CADR /dym/ 204cfm
Prietok vzduchu 380 - 390 m3/h Vygenerované záporné ióny  5 000 000 / cm3
Záruka 2 rokov Vyrobené v : Čína
Postup čistenia : HEPA filter, Aktívny uhlíkový filter, Predfilter so striebornými nano časticami
Výrobca HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832

Zhoda CE pre elektrické zariadenia. Vyhlásenie o zhode so smernicou 2004/108 / ES o elektromagnetickej kompatibilite. Vyhlásenie o zhode so smernicou 2006/95 / ES o elektrických zariadeniach určených na používanie v určitých medziach napätia. Smernica 2002/95 / ES (RoHS 1) o obmedzení používania určitých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach.

Predávame výlučne originálne produkty od firmy ZEPTER.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty