Kód:
1738/45407
Výrobca:
P.R.C.
Variant produktu:
Dostupnosť:
Skladom
7.92€
Bez DPH: 6.60€

Množstvo

Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť M Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť M

Kód: 1738/45407
7.92€ Na sklade > 5 ks
Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť M

Ortopedický korektor držania tela vám umožňuje udržiavať správne držanie tela a zároveň zabrániť zakriveniu u tínedžerov aj dospelých. Je doplnkom so širokou škálou aplikácií - upravuje chyby držania tela, zmierňuje bolesti chrbta a podporuje chrbtové svaly chrbtice, čím pomáha udržiavať správne držanie tela. Korektor držania tela môžu nosiť ženy aj muži nielen na oblečení, ale aj na holej pokožke.

Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien:

Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej a teda správnej polohy hornej chrbtice. Už nebudete mať zhrbené ramená a oblý chrbát.

Nosenie:

Korektor môžete používať kedykoľvek, či už sedíte v práci alebo v aute, ale aj pri bežných činnostiach v domácnosti, záhrade alebo aj pri športovaní. Nosiť ho môžete pod šatami ale i na oblečení.

Vďaka kvalitnému materiálu je veľmi pohodlný a taktiež takmer neviditeľný pri nosení. Zbavte sa nepríjemnej bolesti chrbtice, krku a ramien a vytvorte si správne návyky držania tela. Ideálne pre všetkých, ktorí trpia bolesťami chrbtice, krku či ramien a majú nesprávne držanie tela, chodia zhrbený a nevyrovnaný.

Odporúčame pre ľudí so sedavým zamestnaním, šoférov, ale i pre ľudí, ktorí sú celý deň „na nohách“. Produkt nie je zdravotnícka pomôcka, no jeho nosenie Vám určite pomôže pri bolestiach krížov, ramien, krku a chrbtice.

Špecifikácie:

  • veľkosť M, L, XL - popis veľkosti na obrázku č. 5
  • použitie: na oblečenie a pokožku
  • priedušný materiál
  • farba: čierna

Upozornenie:

Nosenie korektora polohy počas spánku sa neodporúča. Pred každým použitím skontrolujte ortézu, či nie je roztrhnutá alebo poškodená. Ortéza by mala byť nastavená, ale nie príliš utiahnutá, aby bránila prietoku krvi. Ak sa vyskytnú problémy, ihneď odstráňte ortézu a poraďte sa s lekárom.

Obsah balenia:

  • 1 ks Nastaviteľný korektor držania tela

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie