Kód:
1848/45666
Výrobca:
RESMED
Variant produktu:
Dostupnosť:
Na objednávku 14 až 21 dní
290.87€
Bez DPH: 242.39€

Množstvo

Kyslíková tvárová maska Quattro FX, veľkosť M Kyslíková tvárová maska Quattro FX, veľkosť M

Kód: 1848/45666
290.87€ Na objednávku 14 až 21 dní
Kyslíková tvárová maska Quattro FX, veľkosť L Kyslíková tvárová maska Quattro FX, veľkosť L

Kód: 1849/45667
290.87€ Na objednávku 14 až 21 dní

Kyslíková tvárová maska Quattro FX, veľkosť M

Ide o oronazálnu (tvárovú) masku, ktorá poskytuje dokonalú rovnováhu medzi komfortom a účinnosťou, a jednoduchosťou. Ľahko rieši problém viditeľnosti v celotvárových maskách odstránením podpory čela. Vďaka tomuto postupu môže pacient voľne nosiť okuliare, sledovať televíziu alebo čítať knihu. Zariadenie bolo vytvorené s ohľadom na pohodlie pacienta. Dizajn je založený na minimálnom počte prvkov, vďaka čomu sa ľahko používa, ľahko čistí a rozoberá. Navyše pre zaistenie maximálneho pohodlia počas spánku bolo použité špeciálne dvojvrstvové tesnenie Spring Air™ pre rovnomerné rozloženie tlaku a dodatočný komfort pre citlivú oblasť nosa.

 

Okrem toho výrobca použil upevňovacie pásiky Soft Edge™ na zníženie tlaku a nepohodlia, čím sa minimalizovali stopy zanechané na tvári. Vstupné koleno masky, ktoré je možné uvoľniť pomocou tlačidiel, uľahčuje nasadenie a odpojenie masky od zariadenia bez odstránenia masky. To vám umožní ľahko vstať z postele a znova sa pripojiť k zariadeniu. Štíhly a ľahký rám navyše poskytuje široké zorné pole bez toho, aby bola ohrozená stabilita masky, a špeciálne navrhnutý prieduch odzvádza ticho a jemne vydýchnutý vzduch bez toho, aby rušil spánok vášho partnera. Dostupné vo veľkostiach M a L.

 

Vlastnosti:

  • otočný hrot pre pohodlné pripojenie a odpojenie vzduchovej hadice
  • dvojité tesnenie pre rovnomerný tlak
  • spony čelenky je potrebné nastaviť iba raz, pretože si zachovávajú zvolené nastavenia a veľmi ľahko sa pripájajú a odnímajú
  • veľkosť: M

 

Obsah balenia:

  • Kyslíková tvárová maska Quattro FX, veľkosť M

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie