Kód:
36/21682
Výrobca:
Biolampa EIFA
Variant produktu:
D514
Dostupnosť:
Skladom

Množstvo

Kolorterapia 4 filtrov k biolampe Eifa D514 Kolorterapia 4 filtrov k biolampe Eifa D514
D514

Kód: 36/21682
30.00€
39.00€
Na sklade > 5 ks

KOLORTERAPIA NA BIOLAMPU D514 EIFA 4 FARBY + SPRIEVODCA POUŽÍVANIA KOLORTERAPIE ZADARMO !!!

*** V prípade že nájdete uvedený produkt za nižšiu cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ešte 5% zľavu ***

Kolorterapia farbami pre biolampu D514 Eifa, využíva liečivých účinkov farieb a ich pozitívny vplyv na ľudský organizmus, prispieva k dobrému zdravotnému stavu a celkovej pohode. Farebné filtre intenzívne prepúšťajú žiadané farby spektra, ktoré chceme pre terapiu využívať podľa vlastností konkrétnych farieb. Spektrum svetla tvorí viacero farieb, ktoré môžu mať buď stimulujúci alebo upokojujúci účinok.

 

Zelená farba: Vyrovnáva, uvoľňuje, upokojuje, udržiava telesnú a psychickú energiu v dynamickej rovnováhe, uvoľňuje prepäté a bolestivé procesy, prináša hlboký pokoj. Je to farba uzdravenia a nádeje. Symbolizuje mladosť a plodnosť. Je vhodná pre ľudí, ktorí trpia na astmu, ochorenia horných dýchacích ciest, alergiu a srdcovo-cievne ochorenia. Vyvoláva harmóniu, schopnosť spolucítenia, nežnosť a lásku.

Oranžová farba: Uzdravuje, oživuje, zohrieva, stimuluje, energia sa pri nej podnecuje jemnejšie ako pri červenej, a tak pokojnejšie narastá, uvoľňuje kŕčovité stavy, rozveseľuje. Podporuje uvedomenie si vlastnej hodnoty. Poukazuje aj na ohľaduplnosť voči ostatným. Lieči orgány v panvovom priestore, obličky, močový mechúr, črevá, krv a lymfu.

Fialová farba: Inšpiruje, tlmí, znižuje, transformuje energiu na vysokej úrovni, podporuje duševné procesy, upokojuje nervy a podráždenie, zmierňuje bolesť. Ukazuje cestu hľadačom života, správny smer k správnemu cieľu. Blahodarne pôsobí na pokožku a dýchacie cesty. Lieči a uzdravuje dušu, celý nervový systém.

Biela farba: Novinka v kolorterapii !!! Posilňuje, tónuje, uvoľňuje, vyjasňuje, povzbudzuje bez toho, aby znepokojovala, šíri energiu, posilňuje oslabené procesy, uvoľňuje stuhnutie, posilňuje nervy. Pomáha aktivovať nervovú činnosť a myslenie, vnútornú vyčerpanosť nahrádza pokojom. Prospieva pri žalúdočných ťažkostiach, poruchách metabolizmu a žlčníka.

  

Obsah balenia :

•   kolorterapia k polarizačnej liečebnej Biolampe model  Eifa  D-514
•   svetelný filter      zelený
•   svetelný filter      fialový
•   svetelný filter      oranžový
•   svetelný filter      biely

Zvýraznite a zdokonalte liečbu biolampou D514 pomocou kolorterapie !

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty