Kód:
5/19510
Výrobca:
MEDILIGHT
Variant produktu:
6 filtrov
Dostupnosť:
Skladom

Množstvo

Kolorterapia MediLight Kolorterapia MediLight
6 filtrov

Kód: 5/19510
79.00€
102.70€
Skladom

Kolorterapia k biolampe medilight

*** V prípade že nájdete uvedený produkt za nižšiu cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ešte 5% zľavu ***

Liečenie bilampou MEDILIGHT bez kolorterapie je len polovičné liečenie. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní stimulujeme samoliečebný proces organizmu zvnútra. Nasadenie farebného filtra je veľmi jednoduché. Stačí zatiahnut za obrubu filtra a miernym kývavým pohybom ho stiahnuť z obruby lampy, kde je žiarovka. Kolorterapia obsahuje nasledovné filtre: zelený, modrý, fialový, ružový, červený, oranžový. Žltý filter je štandardnou súčasťou liečebnej biolampy MediLight.

 

Ako najefektívnejšie používať farebné filtre k biolape MEDILIGHT

Zelený filter - Zelená je farba rovnováhy a harmónie. Má upokojujúci vplyv na myseľ i telo. Zelený filter prináša psychologickú a emocionálnu harmóniu a rovnováhu. Stimuluje srdce, ovplyvňuje krvný tlak a všetky podmienky srdca. To má jednak pôsobiť ako hybná sila a na druhej strane ako zmierňujúci alebo upokojujúci účinok. Zelený filter tiež čistí od baktérií, harmonizuje trávenie, žalúdok, pečeň. Zvyšuje imunitu. Stimuluje vnútorný pokoj. Posilňuje nervový systém. Zelená môže byť použitý pre takmer každú situáciu, ktorá potrebuje liečenie.

Modrý filter - Ochladzuje zápaly (aj reumatické zápaly), zmierňuje horúčku, vysoký krvný tlak, bolesti hlavy, upokojuje silné emócie ako hnev, agresia a dokonca aj hystériu. Účinkuje proti svrbeniu, podráždeniu (napr. sčervenanie kože) Modrý filter je možné použiť pre všetky typy ochorení spojených s rečou, komunikácie, alebo krku, napríklad zápal hrtana.

Fialový filter - Upokojuje melanchóliu, hystériu, znižuje krvný tlak, stimuluje slezinu a biele krviniky. Posilňuje imunitu, upokojujú duševný a emocionálny stres. Znižuje citlivosť na bolesť. Pomáha veľmi dobre pri detoxikácii. Uľavuje od bolesti a utišuje zápaly.

Ružový filter - Upokojuje žiaľ a smútok. Pomáha udržiavať pokožku mladú, jemne vyhladzuje vrásky, pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky, má omladzujúci účinok. Upokojuje bolesti spojené s menštruáciou, pozitívne pôsobí proti akné.

Červený filter - Prináša teplo, energiu a stimuláciu, teda veľmi dobre pôsobí proti únave. Zmierňuje prechladnutie, reguluje krvný obeh, zvyšuje nízky krvný tlak. Zvyšuje sexuálnu túžbu a aktivitu. Stimuluje ovuláciu a menštruáciu. Je vynikajúci pre anémiu, uvoľňuje stuhnutosť kĺbov a svalov Je vynikajúca pre oblasti, ktoré sú stuhnuté a unavené.

Oranžový filter - Oranžový filter má uvoľňujúci účinok na telo a myseľ, zmiernenie opuchy a zaseknuté nervy. Stimuluje pľúca, dýchanie a trávenie. Zvyšuje činnosť štítnej žľazy. Odstraňuje svalové kŕče a bolesti. Zvyšuje množstvo materského mlieka.

Obsah balenia :

   
•   svetelný filter      červený
•   svetelný filter      modrý
•   svetelný filter      zelený
•   svetelný filter      fialový
•   svetelný filter      oranžový
•   svetelný filter      ružový
 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty