Kód:
261/22212
Výrobca:
MADAL BAL
Variant produktu:
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
53.06€
Bez DPH: 44.22€
Madal bal Neera detox kúra 3 dni 500 ml Madal bal Neera detox kúra 3 dni 500 ml

Kód: 203/21848
34.00€ Na sklade > 5 ks
Madal Bal Neera detox kúra 7 dní 1000 ml Madal Bal Neera detox kúra 7 dní 1000 ml

Kód: 261/22212
53.06€ Momentálne vypredané Strážny pes

NEERA 1000ml = 7 dňová kúra + 1 x odšťavovač citrusov ZADARMO !!!!!!

Očistiť sa, zosilnieť a schudnúť !

Neera detox - prírodná detoxikačná a revitalizačná kúra, ktorú vyvinul pred viac ako 50 rokmi skúsený havajský naturopat Stanley Burroughs.

Neera detox kúra podporuje prirodzené očisťovacie pochody v našom organizme, a zároveň v priebehu tohto procesu predchádza pocitu hladu a úbytku energie.Neera sirup detox
napomáha zníženiu telesnej hmotnosti. Pretože príčinou nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, iba veľmi malá časť hmotnosti (ak vôbec nejaká) sa po ukončení diéty vráti.

Neera kúra Madal Bal pomáha organizmu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a "pripomenie" mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Pokiaľ teda hodláte zmeniť a zlepšiť svoj spôsob stravovania a celý životný štýl, Neera detox kúra je výborným začiatkom.


Neera Detox kúra nemá za úlohu vyliečit určité ochorenia, ale pomôcť odstrániť koreň choroby vyčistením odpadových látok, jedov a hlienu. Účinne pomáha zbavit sa nachladnutia a infekcií a podporuje imunitný systém.

Neera Detox kúra je výživná detoxikačná diéta, pri ktorej je telo zásobované nevyhnutnými živinami pre pohotovostné fungovanie, takže je jednoduchšie nejesť žiadnu pevnú stravu.

Madal bal prírodný stromový sirup

Tento jedinečný sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a niekoľkých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie.

 
Madal Bal prírodný stromový sirup obsahuje miazgu z niekoľkých druhov paliem z juhovýchodnej Ázie: kokosovej, arenga, palmy kitul z dažďových pralesov, nipah z močarísk a mokradí a palmyra zo severnej Srí Lanky.
 
Kľúčovou zložkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, dva prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní. Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny Madal Bal prírodný stromový sirup, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.
 
 
Trvanie kúry:
 
Náš vnútorný čistiaci mechanizmus je mimoriadne účinný, ale vyžaduje si čas a optimálne podmienky. Odporúča sa desaťdňová kúra, aby prebehol celý proces uvoľnenia, odplavenia a vylúčenia nahromadených odpadových látok. Pre mnoho ľudí je však predstava desaťdennej kúry príliš náročná. Preto odporúčame vybrať si z niekoľkých verzií:
 
3 dni
 
Základná verzia diéty. Jedno balenie Madal Bal sirupu (500 ml) vydrží v priemere 3 dni.
 
10 dní
 
Štandardná verzia, odporúčaná tvorcami diéty, ponecháva telo v očistnom režime dlhšiu dobu a prináša optimálny účinok.

Raz do týždňa

Výborná voľba, ak chcete svojmu tráviacemu traktu dopriať raz do týždňa odpočinok. Vyberte si ktorýkoľvek deň v týždni a v tento deň pite iba nápoj Neera. Vyskúšajte tento systém šesť týždňov alebo aj viac. Z dlhodobého pohľadu je to veľmi efektívny režim ako pre očistenie, tak aj pre dosiahnutie optimálnej váhy.

V prípade vážnejších zdravotných problémov sa ohľadom kúry poraďte so svojím lekárom.

Na prípravu dennej dávky (2 litrov) nápoja potrebujete: - 1,5 dl čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy (3-4 citróny) - 1,5 dl prírodného stromového sirupu Neera - cca 1/10 kávovej lyžičky kajenského korenia - na konček noža (prispôsobte podľa chuti) - 1,7 l čistej vody

Na prípravu 3dl nápoja Neera potrebujete: - 2 polievkové lyžice prírodného stromového sirupu Neera - 2 polievkové lyžice čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy - štipka kajenského korenia - doliať vodu aby bol celkový objem nápoja 3dl

Tento jedinečný sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a niekoľkých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie. Trvalo 5 rokov a prebehli tisíce testov než bola vytvorená zmes dokonale zodpovedajúca potrebám NEERA Detox kúry. Tento sirup preslávila Beyonce Knowles, americká speváčka a herečka.

Počas NEERA Detox kúry sa telo samo čistí od nečistôt. Konzumácia ďalších nečistôt v podobe potravinových polotovarov iba zväčší problém a naruší diétu. Preto je na výrobu Madal Bal prírodného stromového sirupu použitá iba miazga z vybraných stromov rastúcich v prírodnom prostredí bez chemikálií. Proces zberu a výroby je náročný a nekompromisný. Javorové stromy musia byť aspoň 40 rokov staré, kým sú narezané. Jeden konkrétny druh javoru (v angličtine Bird´s Eye Maple) z asi 75 druhov, ktoré v Kanade rastú, produkuje miazgu iba v období 4-6 týždňov počas marca a apríla. V tej dobe sú lesy pokryté ešte silnou vrstvou snehu, a tak je zber miazgy studenou a drsnou úlohou. Každé ráno sa miazga zbiera do vedier zavesených na strome.

Je prenesená do budovy, kde ju zahrievajú nad dreveným ohňom tak dlho, pokým nezhustne do konzistencie sirupu. Miazga je zahrievaná a koncentrovaná preto, aby sa zabránilo pokazeniu sirupu. Na 1l sirupu je treba 40 - 50 l sladkej miazgy. To je množstvo, ktoré jeden strom vyprodukuje za jeden rok. Madal Bal prírodný stromový sirup je zložený iba z tmavého javorového sirupu typu C+, ktorý je najmenej upravený a najbohatší na esenciálne minerály.

Viac o výrobe sirupu tu... Získavanie palmového sirupu je nemenej náročné, vzhľadom k tomu, že každý deň sa musia trochu narezať kvitnúce stonky stromu. Miazga sa potom zbiera zo stoniek. Tento chúlostivý, prácny postup efektívne zhromažďuje tú najsilnejšiu životnú energiu rastliny, miazgu, ktorá by sa inak zmenila na ovocie stromu (napr. kokosy). Táto miazga je potom zahrievaná nad otvoreným ohňom a tým jemne zahusťovaná, aby sa zabránilo fermentácii.

Madal Bal prírodný stromový sirup obsahuje miazgu z niekoľkých druhov paliem z juhovýchodnej Ázie: kokosovej palmy, palmy arenga, palmy kitul z dažďových pralesov, palmy nipah z močarísk a mokradí a palmy palmyra zo severnej Srí Lanky.

Madal Bal používa iba palmový sirup získaný na malých rodinných farmách technikami naučenými a sledovanými medzinárodnými pomocníkmi. Tento intenzívny spôsob produkcie je určite omnoho drahší než pestovanie na veľkých plantážach, zaisťuje však organický sirup najvyššej kvality a pomáha miestnej spoločnosti v rozvoji podporou rodinných podnikov.

Kľúčovou zložkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, dva prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní. Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny Madal Bal prírodný stromový sirup, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.

Tabuľka obsahu minerálov a stopových prvkov v Madal Bal prírodnom stromovom sirupe:

Prvok mg / kg (prvok / sirup) Železo (Fe) 12,1 Mangán (Mn) 18,9 Zinok (Zn) 49,5 Horčík (Mg) 144 Vápnik (Ca) 358 Sodík (Na) 457 Draslík (K) 3963 Zloženie živín zložka na 100 g energia 264 kcal bielkoviny 1,1 g uhlohydráty 64,9 g tuky 0,0 g

 

Balenie obsahuje:

  • 1 x 1000 ml Neera sirup
  • 1 x odšťavovač citrusov

Informačný leták NEERA DETOX sirup - súbor v PDF na stiahnutie.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty