Kód:
2363/32060
Výrobca:
SQUAT MAGIC
Variant produktu:
Unisex
Dostupnosť:
Skladom
50.05€
Bez DPH: 41.71€

Množstvo

Posilňovač svalov, stehenných svalov - squat magic Posilňovač svalov, stehenných svalov - squat magic
Unisex

Kód: 2363/32060
50.05€ Na sklade > 5 ks

Posilňovač svalov, stehenných svalov squat magic

Posilňovač Squat Magic je nový revolučný prístroj, s ktorým bude drepovanie hračkou a bolesť kolien minulosťou. Squat Magic disponuje všetkým, čo získate pri vykonávaní klasického drepe - posilní celú spodnú polovicu tela a trup, ale nezaťažuje vaše kolená. Pri pohybe nadol vám pomáha udržať správnu pozíciu a pri pohybe hore podporuje a znižuje záťaž na kolená až o 30 kg. Viac drepov? Žiadny problém!

Posilnite celé telo s posilňovačom Squat Magic Drepy budú vaším najlepším kamarátom

Chcete krásne guľatý zadoček? Musíte robiť drepy! Squat Magic je revolučný prístroj, s ktorým budete ľahšie a efektívnejšie vykonávať drepy.

Drep je kráľ všetkých cvikov na posilnenie zadočku, nie všetci ho však poznajú vykonať správne. Squat Magic disponuje revolučnou technológiou S.A.T. (Squat Assistive Technology), ktorá pomáha udržiavať správnu pozíciu pri pohybe dolu a poskytuje podporu pri pohybe nahor, čím umožňuje prevedenie učebnicového drepu. A to všetko bez záťaže kolien!

Posilňovač Squat Magic zníži záťaž kolien pri drepovanie až o 30kg a pritom zaistí úžasné výsledky. hlavné vlastnosti Revolučná posilňovač Squat Magic disponuje najnovšou technológiou, ktorá zaručuje perfektné prevedenie drepu a vypracovanie tela snov. dokonalý drep Na rozdiel od klasických drepov, drepovanie s posilňovačom Squat Magic zaručuje dodržanie správnej pozície a poskytuje odpor pri pohybe dolu, takže vaše svaly sú maximálne využité. Navyše, s posilňovačom Squat Magic môžete vykonať až 15 rôznych variantov drepov a posilniť tak vašu spodnú polovicu tela zo všetkých možných uhlov.

Pomoc pri pohybe hore pre menšiu záťaž kolien Ako by to bol váš osobný tréner, posilňovač Squat Magic vás neustále udržuje v správnej pozícii a poskytuje vám podporu pre vykonanie všetkých opakovanie, aj keď už začnete byť unavení.

Squat Magic v podstate poskytuje podporu až 30 kg pri pohybe nahor, to znamená až o 30kg menej záťaže na vaše kolená. Starostlivo navrhnutá kontaktné podložka Špeciálne navrhnutá naklonená podložka zaisťuje správny uhol bedier a kolien počas prevedenie celého drepu a udržiava vás tak v správnej polohe po celú dobu cvičenia. Lepšie ako kedykoľvek predtým teraz môžete vykonávať drepy, nezaťažovať pritom kolená a zamerať sa až na 5 svalových skupín v jednom obyčajnom pohybe: zadoček, predné a zadné stehenné svaly, lýtka a trup.

Udrží vás v zóne spaľovania Cítite ako to páli? To znamená, že poriadne Maka! Upravte kontaktné sedátko tak, aby vyhovovalo vašej výške a hĺbke drepe (nesadajte si, len sa ľahko dotýkajte) a pri drepovanie neustále udržujte kontakt, pre udržanie správnej pozície. Zostanete v zóne spaľovania, vaše svaly budú aktívne po celú dobu cvičenia a vy tak dosiahnete najlepšie výsledky. nezaťažuje kĺby Posilňovač Squat Magic poskytuje podporu až 30 kg pri pohybe nahor, efektívne tak znižuje záťaž váhy vášho tela na kolená.

Zaťažená spodná časť posilňovača navyše zabezpečí stabilitu počas celého cvičenia. Squat Magic je skvelým pomocníkom, keď sa zotavujete po operácii, zranení alebo ak nemôžete drepy vykonávať z iných zdravotných dôvodov či kvôli bolesti kolien. Krok za krokom k lepším výsledkom Posilňovač Squat Magic má 3 úrovne odporu, čo umožňuje prispôsobiť záťaž vašim potrebám a fyzickej pripravenosti. Pokiaľ s cvičením začínate, začnite s najnižšou úrovňou a postupne odpor zväčšujte, ako svaly rastú a silnie. Vhodný pre osoby akéhokoľvek veku a úrovne fyzickej kondície. Maximálna nosnosť je 110kg.

Na začiatku bola veda Centrum progresívne športové technológie, výskumu a vývoja na celosvetovo uznávanom inštitúte športové technológie Loughborough univerzity vo Veľkej Británii uskutočnilo nezávislú štúdiu zaoberajúce sa účinnosťou posilňovača Squat Magic.

S pomocou EMG senzorov pre meranie svalovej aktivity, meračov srdcovej frekvencie a infračerveného sledovanie pohybu s CODA systémom pre biomechanickú analýzu zistili, že posilňovač Squat Magic poskytuje rovnako efektívne cvičenie ako bežné drepy, ale bez záťaže kolien.

Prečo by sme mali robiť drepy?

  • Posilnenie celého tela spaľovanie tukov
  • Zlepšenie cirkulácie krvi a zníženie celulitídy
  • Zlepšenie pohyblivosti kĺbov a prevencie zranení
  • Lepšie držanie tela
  • Posilnenie stredu tela
  • Posilnenie svalov nôh a zadočku
  • Lepšie zdravie kostí a kĺbov
  • Udržanie zdravej pohyblivosti a zlepšenie rovnováhy
  • Prejdite cez obrázok - zobrazia sa podrobné informácie.

A ako sú spokojní naši zákazníci?

Úprimne povedané, akonáhle som začala používať Squat Magic, okamžite som pocítila posilnenie nôh a zlepšenie rovnováhy. V minulosti som mala problémy s kolenami a nemohla som robiť drepy, s posilňovačom Squat Magic je to tak jednoduché. V mojom veku som sa nikdy necítila lepšie. Výsledky po iba 4 týždňoch

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie