Kód:
274/34931
Výrobca:
JETT
Variant produktu:
Gym Tronix
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
29.99€
Bez DPH: 24.99€

Prístroj na chudnutie a formovanie postavy - Gym Tronix

Prístroj na chudnutie a formovanie postavy Gym Tronix je určený k masáži jednotlivých svalov pomocou jemných prúdových impulzov. Sval sa zmršťuje a následne preťahuje (týmto spôsobom je simulované cvičenie). Prístroj je určený na odstraňovanie každodennej únavy, napätia a stresu po náročnom dni. Slúži na podporu chudnutia. Prístroj nie je určený pacientom na liečbu svalových a iných chorôb. Nejedná sa o zdravotnícky prostriedok. Stimulačné prístroj pre chudnutie Gym Tronix ponúka skvelý spôsob precvičovania brušných svalov - stačí iba 10 minút denne a dosiahnete rovnaký výsledok, ako keby ste urobili 600 brušákov.

Rýchle a jednoduché použitie

Nasaďte si opasok, zapnite váš prístroj a ste pripravení cvičiť. Prístroj Gym Tronix je napájaný tromi AAA batériami.

Prístroj je ovládaný mikroprocesorom

Prístroj Gym Tronix vytvára elektrické impulzy, ktoré stimulujú nervy cez vodivé vankúšiky a vysoko kvalitné zadné postriebrené plôšky. Keď sú nervy podráždené, stimulujú svaly, ktoré sa sťahujú a celý proces je podobný ako pri bežnom cvičení.

Displej prístroja

Stimulačný prístroj má dobre čitateľný displej, ktorý zobrazuje všetky informácie o zvolenom programe, zatiaľ čo cvičíte.

Vlastnosti:

Ako prístroj pracuje?

Prístroj pracuje na princípe E.M.S, tj. Elektrické svalovej (angl. Muscle) stimulácie. Stimulačný prístroj vytvára slabé elektrické pulzy privádzané na kožu elektródami uloženými v neoprénových vankúšikoch. Gym Tronix vysiela signály nervom, ktoré kontrolujú sťahy svalov a tie sa potom sťahujú a povoľujú. Tieto impulzy boli navrhnuté tak, aby napodobňovali prirodzené nervové signály a tým sa dosiahlo efektívnych a príjemných svalových kontrakcií. Tie sa cyklicky opakujú a tak napodobňujú normálne cvičenie a napomáhajú procesu chudnutia.

Použitie

Gym Tronix môžete použiť dvoma spôsobmi.

 • Prvé použitie stimulačného prístroja pre chudnutie je pomocou štyroch elektród vychádzajúcich z dvoch drôtov. Dvojicu elektród položíte na jeden sval a čo najďalej od seba. Budete tak precvičovať sval po celej jeho dĺžke. Výrobca prístroja uvádza mapu tela, podľa ktorej zistíte, kam sa presne majú stimulačné elektródy prikladať. Precvičovať môžete celkom 13 svalových partií. Tie sú uvedené v návode na použitie elektro stimulačného prístroja pre chudnutie Gym Tronix aj s popisom, čoho môžete dosiahnuť precvičovaním danej partie. Samotnú výkonnú jednotku prístroja dáte do kolísky a zaklapnete o opasok.
 • Druhý spôsob je použitie opasku stimulačného prístroja pre chudnutie. Opasok má na vonkajšej strane držiak (kolísku) pre hlavnú jednotku a na vnútornej strane vodivé plochy, cez ktoré do vašich svalov privádza impulzy. Môžete tak pri cvičení vykonávať ďalšiu činnosť, celé zariadenie na vás pevne drží a nemáte s ním žiadne starosti. Opasky sa navyše dodávajú ku stimulačnému prístroju dva, kratší si môžete opásať okolo ruky a dlhší okolo pása. Ak vám okolo pásu bude väčší opasok krátky, predĺžite ho menším opaskom. Opasky sa takto dajú použiť na obvody v rozmedzí 22 až 220 cm. Dĺžka používania elektro stimulačného prístroja pre chudnutie Gym Tronix je maximálne 30 minút pre jednu skupinu svalov, trikrát denne s minimálne 4 hodinovými odstupmi. A 10 min maximálne dvakrát denne, ak stimulačný prístroj pre chudnutie používate menej ako jeden týždeň. Ďalšie obmedzenie používania sa týka zápalov a cievnych chorôb, a to najmä pri hromadenie krvných zrazenín. To isté platí pre kŕčové žily.

Funkcie

 • Gym Tronix vyvoláva sťahy svalov pomocou elektrických impulzov. Stimulačný prístroj má 6 rozličných programov, z ktorých každý vysiela pulzy s inou frekvenciou. Dva programy počas svojej činnosti frekvenciu menia. To môžete využiť ak prístroj používate dlhšiu dobu a chcete vaše svalstvo stále viac namáhať. Keď sú svaly dráždené stále v rovnakých intervaloch, časom si na to zvyknú a nenamáhajú sa toľko. Elektro stimulačný prístroj však frekvenciu obmieňa, svaly stále mätie a nedá im oddýchnuť.
 • Každému však chvíľu trvá kým si jeho telo na tento druh tréningu zvykne a preto má prístroj aj program pre začiatočníkov. Ten strieda vysielanie impulzov s krátkymi pauzami. Každý stimulačný program prístroje pre chudnutie trvá 10 minút. Pokiaľ prístroj Gym Tronix vypnete počas cvičenia, program sa uloží do pamäte a pri ďalšom zapnutí prístroja bude aktívny posledný použitý program.
 • Pre určovanie náročnosti tréningu slúži aj menenie intenzity impulzov. Stupňov intenzity je celkom 25. Obsiahnutá je i bezpečnostná funkcia, ktorá zníži intenzitu prístroja na nulu, ak jednotka nemá kontakt s telom. Keď prístroj ďalej nemá kontakt s telom, intenzita je na nule a nie je inak používaný, sám sa vypne.

Tlačidlá a displej

 • Stredné tlačidlo slúži na zapínanie, vypínanie pokiaľ ho stlačíte na 3 sekundy. Pokiaľ je prístroj zapnutý, ľahkým stlačením tohto tlačidla činnosť pozastavíte.
 • Tlačidlo napravo slúži na zvyšovanie alebo znižovanie intenzity.
 • Posledný gombík na ľavej strane prístroja mení programy alebo jeho podržaním uzamknete ovládanie prístroja.
 • Displej je umiestnený na vrchnej strane prístroja aby bol viditeľný pri cvičení s opaskom. Je jednoduchý a poskytuje vám všetky prevádzkové informácie o prístroji tj. Zvolený program, intenzitu, uzamknutie tlačidiel, stav batérií, prípadné pozastavenie a zostávajúci čas do konca programu.

Pretože bolo nezvratne preukázané, že miecha, ktorá je najviac citlivá na elektrický prúd je krytá stavcami chrbtice s vysokým elektrickým odporom, je možné ustúpiť od pôvodných veľmi striktných obmedzení použitia prístroja na krku a hlave. Aj tu je možné prístroj používať, ale len v najnižších intenzitách. Elektro stimulačný prístroj pre chudnutie Gym Tronix je bezpečný. Všetci zdraví dospelí ľudia môžu Gym Tronix bez obáv používať. Prístroj nie je určený pre ľudí s ochorením srdca alebo s kardiostimulátorom.

 

Obsah balenia:

 • Elektro stimulačný prístroj pre chudnutie Gym Tronix
 • 4 elektródy
 • plastová taška so zipsom pre úschovu elektród
 • opasok

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty