Kód:
3576/22509
Výrobca:
JINTONG
Variant produktu:
JTX-03A
Dostupnosť:
Skladom
119.00€ 154.70€
Bez DPH: 99.17€

Množstvo

Stabilizátor krvného tlaku Stabilizátor krvného tlaku
JTX-03A

Kód: 3576/22509
119.00€
154.70€
Skladom

Prístroj na zníženie vysokého krvného tlaku - JINTONG !  Zvýšte kvalitu svojho života pre dlhý a štastný život.

Popis produktu

JINTONG je globálne oceňovaný prístroj spĺňajúca štandardy Európskej únie. Je vyrobený na základe medicínskej teórie o biologickej energii a čínskej medicínskej teórie o akupunktúre, kombináciou tradičnej čínskej medicíny a modernej vedy a techniky, s použitím nových materiálov z oblasti mikroelektroniky. Aplikuje sa na akupunktúrny bod Neiguan alebo Sanyinjiao na ľudskom tele, ako náramok. Zmierňuje symptómy a pomáha pri liečbe u HYPERTONIKOV ALE AJ hypotonikov udržiavaním ich tlaku krvi na hodnotách blízkych normálu.

TESTOVANIA A VÝSLEDKY:

JINTONG prístroj prešiel sériou prísnych klinických pozorovaní vykonaných spoločne Čínskou akadémiou lekárskych vied, Čínskym výskumným ústavom tradičnej čínskej medicíny a Pekinskou univerzitou tradičnej čínskej medicíny. Pozorovania preukázali, že miera účinnosti pri liečbe hypertenzie je 72,4 %, zatiaľ čo zdanlivá miera účinnosti je 56,9 %. Miera účinnosti pri liečbe tlaku krvi je približne rovnaká ako miera účinnosti pri liečbe captoprilom užívaným v dávke 25~50 mg denne.

OCENENIA:

V roku 1991 bol JINTONG ocenený dvoma striebornými medailami,a to na 19. medzinárodnej výstave vynálezov a nových technických postupov v Ženeve a na 82. medzinárodnej výstave vynálezov v Paríži. V tom istom roku bol ocenený aj zlatou medailou na Výstave kvalitných čínskych národných výrobkov. V roku 1992 bol NÁRAMOK JINTONG opäť ocenený dvoma zlatými medailami,a to na Čínskej výstave nových výrobkov a nových technických postupov a na Prvej výstave vynikajúcich čínskych výrobkov lekárskej a zdravotnej starostlivosti. Bol vybraný čínskymi spotrebiteľmi ako jeden z najobľúbenejších výrobkov zdravotnej starostlivosti.

Jintong jednoznačne otvára novú cestu a poskytuje novú metódu a novú možnosť na účinné zmierňovanie symptómov hypertenzie a hypotenzie bez toho, aby spôsoboval vedľajšie účinky.

Ako to funguje?

Jednoducho a bez akýchkoľvek teórií funguje to tak, že prístroj normalizuje potenciál akupunktúrneho bodu Neiguan, ktorého potenciál pri poruchách krvného tlaku vychýlený. Tento bod sa nachádza v meridiáne osrdcovníka a má bezprostredný vplyv aj na tepovú frekvenciu a funkciu srdca.

Moderná veda vie, že v každom živom organizme sú distribuované elektrické náboje. Bioelektrina alebo bioenergia je distribuovaná vnútri aj mimo každej bunky, ako aj medzi bunkami. Bioelektrina objavená v modernej vede je jednoznačne „čchi“ (vitálna energia) podľa tradičnej čínskej medicíny. Cirkulovanie „čchi“ energie cez kanály a kolaterály je v skutočnosti rovnováha v distribúcii a obehu bioelektriny. Prísunom elektrickej energie na reguláciu bioelektriny špecifikovaných bodov v ľudskom tele, napr. jedného alebo viacerých akupunktúrnych bodov, môžeme zmierňovať niektoré ochorenia. Špeciálna vnútorná štruktúra suchého článku a „WK“ čip vytvárajú paralelné elektrické pole s gradientom, ktorého intenzita je nízka a ktoré zmenou abnormálneho elektrického potenciálu špecifikovaných akupunktúrnych bodov ľudského tela a ich zodpovedajúceho kanálového a kolaterálového systému reguluje funkciu nervového systému ľudského tela ako celku, čím plní účel zmiernenia symptómov hypertenzie a hypotenzie. Preto nás náramok Jintong udržiava v dobrej kondícii a okrem „obojsmernej“ regulácie tlaku krvi má niektoré blahodarné účinky na naše zdravie.

Pomáha pri:

 • Znižuje vysoký tlak krvi
 • Reguluje tlak krvi

Výhody:

 • Účinkuje dlhodobo
 • Neinvazívny, nenávykový
 • Bez vedľajších účinkov
 • Bez použitia elektrického prúdu
 • Aplikuje sa na kožu
 • Regulácia každých 30 minút
 • Bez používania liekov
 • Dobíjateľné batérie
   

Mechanizmus hlavného účinku:

Elektrické pole generované elektrostatickými impulzmi stimuluje autonómny vegetatívny nervový systém ľudského tela a potláča úrovne vzrušenia sympatického nervového systému, čím dochádza k zníženiu vysokého tlaku krvi a k vyváženiu tlaku krvi v ľudskom tele. Je to pomôcka na vyrovnávanie tlaku krvi, ktorá môže zabraňovať náhlemu zvýšeniu alebo zníženiu tlaku krvi.

Účel určenia: pomáha pri liečbe primárnej hypertenzie I. a II. stupňa .

Cieľový používateľ:

Elektrostatický nervový stimulátor je vhodný pre ľudí s vysokým tlakom krvi vo veku od 18 do 80 rokov. Najstarší pacienti obvykle používajú tento prístroj pod dohľadom rodinných príslušníkov alebo zdravotníckeho personálu.

Návod:

 1. Odmerajte tlak krvi.
 2. Nájdite akupunktúrny bod p6 v strede zápästia a zapnite náramok prístroja.
 3. Stlačte tlačidlo pre spustenie prístroja, po dobu cca. 30 minút.
 4. Zložte prístroj zo zápästia a odmerajte tlak krvi.

Pre koho je vhodný/ Pomáha pri

 • hypertenzia
 • hypotenzia

Pre koho nie je vhodný:

 • ak máte elektrostimulátor na srdci

Ako často používať prístroj?
 

 • 1-3x denne 30 minút. Najdôležitejšia je večerná aplikácia v čase 17-19hod., potom ranná v čase 7-9hod, tretie použitie v čase 13-15h.
 • Po zlepšení a stabilizácii krvného tlaku sa môže intenzita používania znížiť.
 • Počas používania platí, že čím dlhšie diagnóza trvá a čím je horší stav pacienta, o to dlhšie trvá náprava.
 

Obsah balenia:

prístroj, návod na použitie, kryt elektrostatického okienka, prenosný obal, 2 batérie, adaptér, nabíjačka

 
 
Neredukujte lieky, ktoré užívate na tlak počas používania prístroja, úpravu medikamentóznej liečby Vám môže naordinovať len lekár.
Viac o meridáne osrdcovníka nájdete tu:

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty