Kód:
168/33882
Výrobca:
ZEPTER
Variant produktu:
Dostupnosť:
Skladom

Množstvo

Svetelný filter Fullerene C60 bioptron Medall, PAG-960FFK Svetelný filter Fullerene C60 bioptron Medall, PAG-960FFK

Kód: 168/33882
90.27€ Na sklade < 2 ks

Fullerene filter MedAll - hyperpolarizované svetlo

Špeciálny filter pre produkt Zepter BIOPTRON MedAll, ktorý bol inšpirovaný a vyvinutý na základe objavu C60 oceneného Nobelovou cenou. Ide o tzv. hyperpolarizované svetlo, ktoré prináša ďalší prevrat v regenerácii organizmu.

Hyperpolarizované svetlo pôsobí na kvantovej úrovni bunkových štruktúr a prináša výrazné terapeutické účinky/ rýchlajšie hojenie rán, výrazné zmiernenie bolesti, zlepšenie krvného obehu a iné.

C60 môžeme bez preháňania nazývať miniatúrnim nanogenerátorom.

FULLERÉN má schopnosť obnovaovať rovnováhu a harmóniu energetických procesov. V bioštruktúrach stručné povedané je schopný harmonizovať prácu buniek a uvádzať ich do pôvodného prirodzeného stavu rovnováhy.

Hyperpolarizované svetlo Bioptron prechádza našimi tkanivami hlbšiedo buniek až dosiahne Klathrin, riadený tým istým geometrickým princípom, aký nájdeme vo Fulleréne C60. Klathrin je veľmi komplexná bielkovinová štruktúra v mozgu, ktorá je okrem iného, zodpovedná za uvoľňovanie neurotransmiterov v nervových synapsách. Má 20 stennú symetriu.

Prvotné vedecké pokusy preukázali, že vplyvom hyperpolarizovaného svetla nastala zmena v EEG signáloch. Tento účinok sa dá využiť aj pri zmiernení depresií, pomáha pri ich liečbe.

Hyperpolarizované svetlo je plne kompatibilné s biologickými štruktúrami. Komunikuje s našimi molekulami, bunkami a tkanivami. Dopravuje rovnováhu C60 a je energitickú hladinu a navodzuje harmóniu a rovnováhu v energeticky naručených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces liečby.

Bunka znovu získa prirodzenú rovnováhu a energetické vlastnosti, čím sa vyliečí.

Aplikácia HPS ako forma prevencie prispeje k pravidelnej reprodukcii buniek a pomôže už rozdeleným bunkám zachovať si zdravú formu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty