Kód:
134/25583
Výrobca:
ZEPTER
Variant produktu:
Dostupnosť:
Skladom
109.33€
Bez DPH: 91.11€

Množstvo

Sada filtrov pre Zepter Therapy Air iOn, PWC-570-49 Sada filtrov pre Zepter Therapy Air iOn, PWC-570-49

Kód: 134/25583
109.33€ Posledný kus skladom

Sada 5 filtrov pre Therapy Air® iOn čističku vzduchu PWC-570

Sada sa skladá z týchto filtrov:

  • 2 ks PWC-570-29 Antibakteriálny filter
  • 1 ks PWC-570-31 HEPA filter
  • 1 ks PWC-570-33 Antialergénny filter
  • 1 ks PWC-570-34 Uhlíkový filter

 

Všetky Zepter filtre sú umiestnené v špeciálnom puzdre a spoločne tvoria jeden komponent. Zaberajú málo miesta a dajú sa jednoducho vymeniť. Všetky látky znečisťujúce ovzdušie sa eliminujú prechodom vzduchu cez 5 filtrov, ktoré pôsobia ako nepriepustné bariéry.

2 - ANTIBAKTERIÁLNY FILTER (stredný filter) odstraňuje všetky zvyšné malé čiastočky prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón, peľ atď. a zároveň chráni HEPA filter umiestnený hneď vedľa neho.

3 - HEPA FILTER (HEPA filter) eliminuje najmenšie čiastočky prachu a tabakového dymu a antibakteriálny tiabendazol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, plesňové spóry a mikróby, čím zabraňuje riziku infekcie.

4 - ANTIALERGÉNNY FILTER (antialergénny AG filter) je zmes striebra, apatitu (minerál) a antibakteriálneho činidla, ktorá je obzvlášť účinná proti baktérii legionella (Legionella bacillus), mimoriadne nebezpečnej pre bábätká. Filter obsahuje extrakt z listov ginkgo biloba, ktoré sa účinne používajú pri astme, ochoreniach pľúc a problémoch s obehovým systémom, ako aj na odstránenie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.

5 - UHLÍKOVÝ FILTER (dezodoračný AC filter) eliminuje nepríjemné pachy z jedál, jedovatých plynov a ďalšie nepríjemné pachy vďaka vysokým absorpčným vlastnostiam.

Tieto špeciálne Zepter filtre neprepúšťajú znečisťujúce látky a vypúšťajú len úplne čistý vzduch. Očistený vzduch vstupuje do modulu so zabudovaným iónovým generátorom, kde sa obohacuje zápornými iónmi.

Therapy Air® iOn je ideálne riešenie na uchovanie čistých a bezpečných obytných priestorov, pretože filtruje a čistí vzduch a obohacuje ho zápornými iónmi.

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty